E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
PDF Drukuj Email
 
Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna, której celem  jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.
Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych  w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). W ramach Laboratoriów  nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe, dzięki któremu  urządzeno w szkole pracownei informatycznej wyposażone m.in w sprzęt multimedoalny oraz drukarkę 3D. Wyposazono również pracownię do techniki, w tym do zajęć praktycznych z  zakresu żywienia wyposażone w sprzęt AGD oraz niezbędne akcesoria.
Na lekcjach i zajęciach uczniowie   będą mogli uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności.


Lekcje zrealizowane w ramach projektu w miesiącach: 

 

Wrzesień 2022

Październik 2022

Listopad 2022

Grudzień 2022

Styczeń 2023

Luty 2023

 Marzec 2023

Kwiecień 2023


 Maj 2023

Czerwiec  2023

 

 

 
 

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości