E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Certyfikat - #CodeWeek2020 PDF Drukuj Email
Nasza szkoła za realizację zadania "Bawię się, koduję i programuję" otrzymała certyfikat Europejskiego Tygodnia Kodowania - #CodeWeek2020. Gratulujemy uczniom zaangażowania i znajomości róznych programów i gier doskonalących kodowanie i programopwanie.

 
Komunikat Dyrektora Szkoły PDF Drukuj Email
Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie
Drodzy Uczniowie
Decyzją rządu – od poniedziałku 26 październikado 6 listopada  klasy IV –VIII przechodzą na naukę w systemie  zdalnym . Lekcje odbywać się będą zgodnie z dotychczasowym planem lekcji poprzez platformę Microsoft Teams.Uczniowie zostali poinformowani o sposobie logowania się na platformie.
Więcej…
 
Europejski Tydzień Kodowania - #CodeWeek2020 PDF Drukuj Email
W dniach 10 - 25 października 2020 r. w całej Europie obchodzimy Europejski Tydzień Kodowania, czyli #CodeWeek2020, który wprowadza uczniów w cyfrowy świat programowania. Na lekcjach informatyki i nie tylko, uczniowie naszej szkoły ćwiczą kodowanie, sterowanie i programowanie.
Więcej…
 
Podziękowanie PDF Drukuj Email
 
Pierwsze zawody za nami! PDF Drukuj Email
Bardzo dobry występ zaliczył nasz uczeń Jakub Maziarz, który wystartował w wojewódzkich zawodach w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pchnięciu kulą. Po bardzo zaciętej walce Jakub ostatecznie zajął 7 miejsce w województwie z wynikiem 8,90!
Więcej…
 
Przewodnicząca wybrana! PDF Drukuj Email
W Szkole Podstawowej w Chorzelowie odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Na przewodniczącą kandydowały dwie uczennice: Emilia Pszeniczny oraz Nina Bździkot. Uczniowie przy zachowaniu wszelkich procedur sanitarnych wybrali na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Ninę Bździkot
Więcej…
 
Sprzątanie małego świata - Chorzelów 2020 PDF Drukuj Email
Już po raz 27 Fundacja Nasza Ziemia koordynowała największą polską akcją ekologiczną: Sprzątanie świata – Polska, która przebiegała pod hasłem  „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję”.
Tegoroczna akcja różniła się od poprzednich edycji z powodu pandemii COVID-19. Mimo niesprzyjających okoliczności (niemożliwości wyjścia w teren) uczniowie klas siódmych nie zapomnieli, że Ziemia to wspólny dom,
Więcej…
 
Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom Oświaty życzę aby Państwa wysiłek owocował mądrością Uczniów i rozbudzał w młodym pokoleniu szlachetne i ambitne aspiracje.
Niech codziennej pracy służącej upowszechnianiu edukacji towarzyszą: spełnie zawodowe, uznanie Rodziców oraz zaufanie i szacunek społeczeństwa.
Serdecznie dziękuję za wskazanie młodzieży uniwersalnych wartości życia, naukę tolerancji, szacunku i zrozumienia dla każdego człowieka oraz za najcenniejszy dar - niewyczerpane bogactwo wiedzy.
  Dyrektor Zespołu Szkół w Chorzelowie
 
Powiat mielecki w czerwonej strefie PDF Drukuj Email
W związku z zakwalifikowaniem, od 10 października 2020r. powiatu mieleckiego  do tzw. czerwonej strefy prosimy Państwa o zapoznanie się z informacjami o obowiązujących ograniczeniach:
https://www.gov.pl/web/koronawirus/regionalne-obostrzenia-dla-wybranych-powiatow
 
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia PDF Drukuj Email
Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Celem tej międzynarodowej akcji edukacyjnej jest propagowanie zabawowej formy uczenia się matematyki. W tym dniu ludzie z całego świata uświadamiają sobie i innym iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym. Udowadniają, że można uczyć się jej z przyjemnością, a jej znajomość owocuje.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 98
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości