Grudzień 2022 PDF Drukuj Email
Zajęcia zrealizowane w ramach projektu „ Laboratoria przyszłości” w grudniu 2022 r.

Szkolen Koło Wolontariatu
W trakcie zajęć pozalekcyjnych wykonali świąteczne kartki, upominkowe aniołki oraz upiekli i ozdobili pachnące pierniczki. W trakcie zajęć wolontariusze korzystali ze sprzętu „Laboratorium Przyszłości” (pistolety i kleje na gorąco, akcesoria i sprzęt AGD)

Temat:
Świąteczne gwiazdki - praca z wykorzystaniem narzędzi z Laboratorium Przyszłości.(czarodziejski klej, pistolet z klejem na gorąco.)

Temat:
Tworzenie ozdób świątecznych z masy solnej". Wykonanie masy solnej. Wycinanie z masy za pomocą foremek ozdób świątecznych.

Temat:
Tworzenie ozdób świątecznych z masy solnej". Omówienie  zasad bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych.  Wycinanie ozdób, dekorowanie ozdobami świetlicy.

Temat:
Wprawić w ruch. Programowanie  nie ruchów robota

Zajęcia świetlicowe

Temat: Krajobraz świąteczny. Kolaż zdjęć i rysunku. Wykonanie zdjęć cyfrowych, wklejanie do programu Paint.

Edukacja wczesnoszkolna klasa Ia

Temat: Przygotowanie tostów – zdrowe odżywianie.Rozmowa na temat zdrowego odżywiania. Przygotowanie z pieczywa wieloziarnistego tostów i upieczenie ich  z wykorzystaniem tostera.

Technika kl. V A

Temat:  Wykonywanie ozdób świątecznych-narzędzia i przybory ze skrzynek narzędziowych

Religia klasa VI A
Temat:
wydrukowana Matka Boża Niepokalana, której figura posłużyła do omówienia najważniejszych motywów sztuki chrześcijańskiej doby renesansu i reperkusji teologicznych tych kanonów piękna.

Technika klasa VI A
Temat:
Wykonywanie ozdób świątecznych-narzędzia i przybory ze skrzynek narzędziowych

Bilogia klasa VII A
Temat: Zdrowe śniadanie "dla serca"- przygotowanie zdrowych tostów z pieczywa pełnoziarnistego z warzywnymi dodatkami. W trakcie zajęć uczniowie wykorzystali sprzęt z "Laboratoriów Przyszłości"

Plastyka klasa VII A
Temat lekcji: Wykonanie kartki świątecznej. Uczniowie wykonanli kartki świąteczne przy użyciu kleju na gorąco.

Informatyka klasa VII A

Informatyka klasa VIII A