E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
"Pluszowy miś moim przyjacielem jest" PDF Drukuj Email
"Pluszowy miś moim przyjacielem jest"- pod takim hasłem przebiegało wspólne świętowanie Światowego Dnia Pluszowego Misia przez klasy zerowe w naszej szkole. Przedłużeniem tego święta było spotkanie dzieci z nauczycielem bibliotekarzem  na czytaniu "Misiowych bajek".

Bibliotekarka  zaprezentowała dzieciom różne książeczki, których bohaterami są misie.  Spośród nich dzieci mogły wybrać sobie dowolne bajki do przeczytania. Rozwiązywały też "misiowe zagadki". Następnie przedstawiły przyniesione w tym dniu misie oraz zatańczyły wspólnie z nimi taniec. Spotkanie to przedłużyło radosny nastrój tego dnia.
D.W.

 

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości