E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Kto powiedział, że czytanie może być przykrym obowiązkiem? PDF Drukuj Email
W ramach realizacji Narodowego Program Rozwoju Czytelnictwa uczniowie klas szóstych przygotowali gry dydaktyczne na podstawie powieści J.R. R. Tolkiena ,,Hobbit”. Książka ta opisuje podróż po fantastycznej krainie, w której chciałby się znaleźć niejeden czytelnik. Właśnie taką możliwość daje gra.

W niej bowiem uczniowie mogli sami przemierzać nieznane terytoria, zmagać się z pułapkami, próbując  osiągnąć cel, wykorzystując swoją wiedzę zdobytą podczas zajęć i samodzielnej  lektury. W ten sposób lektura stała się dla uczniów klas szóstych fantastyczną okazją do podróży w świat literackiej zabawy. Sama gra była efektem finalnym  kilku zajęć, podczas których uczniowie wykonywali plansze do gry, tworzyli instrukcje oraz zadania dla graczy. Podczas prezentacji projektu oceniana była oryginalność wykonania planszy oraz stopień wykazania się znajomością lektury.
E.B.
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości