E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Laureaci Otwartych Zawodów Latawców „Biało-czerwona na niebie” PDF Drukuj Email
7 listopada z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu w Chorzelowie odbyły się  Otwarte Zawody  Latawców „Biało-czerwona na niebie”. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny.

W kategorii latawce płaskie (kl. V-VIII) zdobyliśmy I miejsce. Zwycięski latawiec wykonali: Maria Dybska, Katarzyna Ryniewicz, Antoni Machała  i Konrad Bryś.

W kategorii latawiec skrzyniowy (kl.V-VIII) również zdobyliśmy I miejsce. Zwycięską skrzynię - latawiec przygotowali: Adrian Ziomek, Dominik Maziarz i Mikołaj Trojnacki. Pięknie wzbił się do nieba latawiec Filipa Głaza i Sebastiana Brożyny, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Mielec.

Głównym celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań lotniczych oraz  popularyzacja tradycji lotniczych naszego regionu. Na zakończenie konkursu wszystkie biało-czerwone „statki powietrzne” przygotowane przez uczniów ze szkół Gminy Mielec i Tuszymy wypełniły niebo.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie oraz rodzicom za pomoc.
A.K.
 

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości