E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Możemy wygrać 1000 książek w konkursie Empiku! PDF Drukuj Email
Głosowanie odbywa się codziennie od 24.10 do 28.11.2019r. Wystarczy wejść na stronę Empiku https://www.empik.com/biblioteki,  odszukać Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Chorzelowie i codziennie zagłosować na naszą pracę konkursową. Głosowanie odbywa się w aplikacji mobilnej Empiku.

To już czwarta edycja konkursu Empiku TYSIĄC POWODÓW BY CZYTAĆ. Konkurs ma na celu promocję czytelnictwa. W każdej edycji 10 szkół podstawowych wygrywa 1000 książek. Wygrana w konkursie jest uzależniona od ilości oddanych głosów na pracę konkursową.
Do konkursu należało wykonać pracę plastyczną na podstawie scenki z wybranej  książki wraz z wyjaśnieniem, dlaczego ta scenka została wybrana i co przedstawia.
A.K.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości