E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
W Chorzelowie "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!" PDF Drukuj Email
Po raz kolejny nasza szkoła czynnie włączyła się w akcję "Sprzątanie świata – Polska 2019". Temat tegorocznej 26 edycji brzmiał "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!". Głównym celem przedsięwzięcia, które koordynowały panie - L.Kutrybała i E.Pieróg, było podjęcie działań mających nauczyć, jak nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i stawać się bardziej odpowiedzialnymi konsumentami.

Dzięki takim zamierzeniom nie będziemy zaśmiecać ani w takim stopniu jak dotąd zużywać i niszczyć środowiska.

Już 11 września 2019 roku uczniowie SP w Chorzelowie, wyposażeni w worki i rękawiczki, wraz z nauczycielami wyruszyli w teren, aby posprzątać swoją małą Ojczyznę. Wspólna praca wykonana z zapałem pokazała, że jesteśmy odpowiedzialni za środowisko nie tylko w czasie zorganizowanych akcji, ale także na co dzień, o czym świadczy ilość zbieranych śmieci, która z roku na rok maleje.

Dopełnieniem akcji  był apel poświecony 25-leciu Fundacji Nasza Ziemia przygotowany przez Szkolne Koło „Wynalazcy”, czyli uczniów klasy VIc oraz zorganizowany konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej.
L.K. i E.P.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości