E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
"Cała łąka dla Mamy..." PDF Drukuj Email
"Cała łąka jest dla Mamy.."  to hasło towarzyszyło w tym roku uroczystości  z okazji DNIA MAMY i DNIA TATY. 4 czerwca 2019 roku uczniowie klasy zerowej naszej szkoły złożyli życzenia swoim rodzicom.

Artystycznie uzdolnione dzieci odegrały scenkę teatralną pt. "Przygoda niegrzecznej żabki". Kochająca mama-żabka wraz z pszczółką, zajączkami i bocianami szukała zaginionej córki - żabki. Wzruszające wiersze przeplatały się z piosenkami i tańcem. "Mama dobrze wie..." - brzmiały słowa jednej z piosenek. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi oklaskami, a Mamy i Tatusiowie otrzymali pamiątkowe laurki. Pani wicedyrektor Aleksandra Drozdowska złożyła życzenia wszystkim rodzicom a także dzieciom z okazji Dnia Dziecka i podziękowała za występ oraz za liczne przybycie. Nad organizacją i przebiegiem uroczystości czuwały: p.Donata Witek i p.Ewelina Jeczeń. Dekorację zaprojektowały i wykonały: p. Ewelina Jeczeń i p. Donata Witek. 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości