Aleksandra Wiciejowska laureatką! PDF Drukuj Email
24.05.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu odbyło się uroczyste podsumowanie  XIV edycji Powiatowego Konkursu Literackiego „Tu wszędzie jest moja mała Ojczyzna”, któremu od samego początku patronuje p. Krystyna Skowrońska – poseł na Sejm Rzeczypospolitej.

Na konkurs, którego motto brzmiało „ Polska to wielka rzecz”, wpłynęło 100 prac – wierszy i zdjęć. Po raz pierwszy oprócz kategorii literackiej pojawiła się kategoria fotograficzna.
Jury wyłoniło 20 laureatów, którzy w nagrodę pojadą 14 czerwca 2019 r. do Warszawy  - zwiedzą stolicę oraz Sejm. Sześciorgu uczniom przyznano tytuł finalisty.
Cieszymy się niezmiernie, że w ścisłym gronie wyróżnionych osób znalazła się Aleksandra Wiciejowska – uczennica kl. III b gimnazjum.
Oli i jej opiekunce p. Lidii Kutrybale serdecznie gratulujemy!!!