E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wizyta w pasiece PDF Drukuj Email
29 maja uczniowie klasy Ia wraz z opiekunami p.J.Gawryś i p.D.Krupą wybrali się z wizytą do pasieki, którą założył i opiekuje się dziadek naszej koleżanki Julii. Pan pszczelarz opowiedział dzieciom o tym, jak powstaje miód i z czego się go otrzymuje.

Uczniowie dowiedzieli się także jakie są odmiany miodu i jakie korzyści przynoszą pszczoły rolnikom. Dzieci mogły zapoznać się z rzeczami potrzebnymi pszczelarzowi do pracy, obejrzały plastry z miodem oraz różnej wielkości ule. Pan pszczelarz opowiedział jak rozpoznaje królową pszczół i w jaki sposób zasiedla nowe ule.

Dzieci dowiedziały się również o ważnej roli, jaką odgrywają w pasiekach sikorki, dla których gospodarz buduje wyrozwieszane nad ulami budki lęgowe.

Serdecznie dziękujemy za interesujące spotkanie i liczne ciekawostki z życia pszczół. 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości