Festiwal Piosenki - "Rozśpiewane Przedszkolaki" PDF Drukuj Email
"Piosenka jest dobra na wszystko" - to hasło towarzyszyło dzieciom podczas kolejnej edycji festiwalu piosenki dziecięcej "Rozśpiewane Przedszkolaki", który odbył się 14 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej w Książnicach.

W festiwalu wzięły udział dzieci z klas zerowych oraz przedszkolaki ze starszych grup wiekowych ze szkół Gminy Mielec. Jak co roku, towarzyszyła nam miła atmosfera. Dzieci spotkały się z bardzo życzliwym przyjęciem. Miały okazję poznać  nowych kolegów i koleżanki. Każdy zespół prezentował dwa utwory. Wszystkie dzieci zdobyły nagrody i wyróżnienia. Otrzymały pamiątkowe książeczki i przybory do rysowania. Grupę z Chorzelowa reprezentował czteroosobowy zespół w składzie: Emilia Kolb, Julia Buda, Maja Zielińska i Kacper Zalot. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do wspólnego zdjęcia.