E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
"Zagubione bajeczki" - spotkanie z żywym słowem PDF Drukuj Email
15 maja 2019 r. Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie zaprosił najmłodszych uczniów i przedszkolaków naszej szkoły na przedstawienie teatralne "Zagubione bajeczki". Dzieci nie tylko obejrzały ciekawy występ aktorów, ale również mogły sprawdzić swoją wiedzę na temat znanych bajek, wierszy i książek dla dzieci.

Aktorzy przez cały spektakl prowadzili interakcję z publicznością, zmuszali do logicznego myślenia i zachęcali do czytania. Dziękujemy Dyrekcji SOKiS za zaproszenie i możliwość kolejnego spotkania z żywym słowem.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości