E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Spotkania klas 0 - III z teatrem i literaturą PDF Drukuj Email
Maj to miesiąc książek i czytelnictwa. Z tej okazji uczniowie klas 0 - III naszej szkoły uczestniczyli w dwóch spotkaniach z teatrami edukacyjnymi. 6 maja w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu obejrzeli spektakl przygotowany przez Kielecki Teatr Lektur zatytyłowany "Szalone Bajeczki z Dziadunia Teczki".

Aktorzy w humorystyczny i pełen ekspresji występ przybliżyli najmłodszym uczniom wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Dzieci nie tylko oglądały, ale również uczestniczyły w spektaklu - podpowiadały aktorom, a także wzięły udział w inscenizacji "Rzepki". Po spektaklu dzieci wraz z opiekunami pospacerowały po mieście i parku.

9 maja naszą szkołę odwiedził Edukacyjny Teatr "Bazyl" z Rzeszowa z przedstawieniem "Kot w butach". Uczniowie mogli obejrzeć grę żywych aktorów, a także poznać rodzaje lalek - kukiełek i pacynek, które wystąpiły z aktorami. Spektakl wzbudził żywe emocje wśród widzów, a aktorzy otrzymali gromkie brawa.

Spotkania z teatrami uwrażliwiły najmłodsze dzieci na piękno literatury i sztuki, uczyły właściwych zachowań w miejscach publicznych i podczas spektakli teatralnych.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości