E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
"Żegnaj więc bałwanku drogi..." PDF Drukuj Email
"Żegnaj więc bałwanku drogi..." tak śpiewały dzieci z zerówki w przedstawieniu pt. "Jak bałwanek przed wiosną do morza uciekał". Do obejrzenia przedstawienia dzieci zaprosiły starszych kolegów z klas I - III, z którymi wspólnie witały wiosnę.


Mali aktorzy bardzo wczuli się w swoje role. Inscenizacja nie tylko zawierała treści związane z nadejściem wiosny ale też niosła ze sobą głębsze przesłanie, które można zawrzeć w powiedzeniu "Zgoda buduje...". Recytowane treści przeplatane były tańcem, śpiewem i scenkami pantomimicznymi. Radosna atmosfera udzieliła się nie tylko występującym ale też publiczności. Dzieci z klas I - III z uwagą obejrzały przedstawienie i "żegnając bałwanka" włączały się do wspólnej zabawy.
Występ przygotowały p. Donata Witek i p. Ewelina Jeczeń.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości