E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Tenisiści stołowi z Chorzelowa w sportowej formie PDF Drukuj Email
Tenisiści stołowi reprezentujący Szkołę Podstawową w Chorzelowie ponownie uzyskali wspaniałe wyniki w zawodach sportowych. Drużyna dziewcząt i chłopców na początku  wygrała turniej gminny i uzyskała awans do zawodów powiatowych. W zawodach powiatowych rozgrywanych w Mielcu dziewczynki wygrały wszystkie mecze i zajęły pierwsze miejsce, natomiast chłopcy zajęli miejsce drugie. Obie drużyny uzyskały awans do zawodów rejonowych. Zawody rejonowe odbyły się w Iwierzycach i po ciężkich meczach chłopcy uzyskali miejsce piąte a dziewczynki miejsce siódme.
Drużyny wystąpiły w składzie: Chlebowska Maja, Bryk Kinga, Korczewski Jakub, Sosiński Bartosz, Surowiec Karol i Rakoczy Damian.
Opiekunem drużyn był Mariusz Woźniak.
Gratulujemy sukcesów!!
Mariusz Woźniak
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości