Tenisiści stołowi z Chorzelowa w sportowej formie PDF Drukuj Email
Tenisiści stołowi reprezentujący Szkołę Podstawową w Chorzelowie ponownie uzyskali wspaniałe wyniki w zawodach sportowych. Drużyna dziewcząt i chłopców na początku  wygrała turniej gminny i uzyskała awans do zawodów powiatowych. W zawodach powiatowych rozgrywanych w Mielcu dziewczynki wygrały wszystkie mecze i zajęły pierwsze miejsce, natomiast chłopcy zajęli miejsce drugie. Obie drużyny uzyskały awans do zawodów rejonowych. Zawody rejonowe odbyły się w Iwierzycach i po ciężkich meczach chłopcy uzyskali miejsce piąte a dziewczynki miejsce siódme.
Drużyny wystąpiły w składzie: Chlebowska Maja, Bryk Kinga, Korczewski Jakub, Sosiński Bartosz, Surowiec Karol i Rakoczy Damian.
Opiekunem drużyn był Mariusz Woźniak.
Gratulujemy sukcesów!!
Mariusz Woźniak