Powitanie Wiosny PDF Drukuj Email
Z okazji pierwszego dnia wiosny 21 marca Samorząd Uczniowski przygotował gry i zabawy na sali gimnastycznej dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach. Jako pierwsze do zabawy przystąpiły klasy IV – VI a następnie klasy starsze VII – VIII oraz oddziały gimnazjalne.
W tym wyjątkowym dniu uczniowie poszczególnych klas ubierali się na wybrany kolor wskazany przez Samorząd oraz obowiązywały szalone fryzury. Uczniowie musieli zmierzyć się w najrozmaitszych konkurencjach. Należało wykazać się wiedzą przyrodniczą, sprawnością fizyczną oraz umiejętnością koncentracji uwagi. Wśród klas młodszych zwyciężyła klasa Vb i VIa, wśród klas starszych triumfowali uczniowie klas ósmych i klasa III B, którzy uzyskali taką samą liczbę punktów.
Nagrodą dla zwycięskich zespołów jest dzień bez pytania.