E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Powitanie Wiosny PDF Drukuj Email
Z okazji pierwszego dnia wiosny 21 marca Samorząd Uczniowski przygotował gry i zabawy na sali gimnastycznej dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach. Jako pierwsze do zabawy przystąpiły klasy IV – VI a następnie klasy starsze VII – VIII oraz oddziały gimnazjalne.
W tym wyjątkowym dniu uczniowie poszczególnych klas ubierali się na wybrany kolor wskazany przez Samorząd oraz obowiązywały szalone fryzury. Uczniowie musieli zmierzyć się w najrozmaitszych konkurencjach. Należało wykazać się wiedzą przyrodniczą, sprawnością fizyczną oraz umiejętnością koncentracji uwagi. Wśród klas młodszych zwyciężyła klasa Vb i VIa, wśród klas starszych triumfowali uczniowie klas ósmych i klasa III B, którzy uzyskali taką samą liczbę punktów.
Nagrodą dla zwycięskich zespołów jest dzień bez pytania.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości