BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?

„Brązowe” dziewczyny z siatkarskiej drużyny PDF Drukuj Email
13 marca w Zespole Szkół w Chorzelowie został rozegrany finał powiatowy piłki siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji stanęły cztery drużyny: Szkoła Podstawowa w Chorzelowie, Szkoła Podstawowa w Woli Mieleckiej, Szkoła Podstawowa nr.7 w Mielcu i SMS Mielec.
Faworytem rozgrywek była drużyna ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego, która rozgromiła rywalki i tym samym sięgnęła po tytuł Mistrza Powiatu. Nasze dziewczyny pokonując drużynę z Woli Mieleckiej 2:0 stanęły na podium zajmując III miejsce.

II miejsce zajęły reprezentantki Szkoły Podstawowej nr. 7 w Mielcu a IV miejsce przypadło dziewczynom z Woli Mieleckiej. Sportowe zmagania umilały występy dziewcząt z grupy tanecznej z Chorzelowa, których występy porwały do wspólnej zabawy również zawodniczki.
Serdeczne podziękowania i gratulacje dla wszystkich siatkarek za wspaniałą grę i serce do walki.