E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Zajęcia kulinarne – kolorowe tosty PDF Drukuj Email
W piątek 8 marca w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia kulinarne. Była to kulinarna podróż przez krainę nowych doznań smaków i zapachów - czyli kolorowe tosty. Zajęcia promowały i uczyły przede wszystkim zasad zdrowego odżywiania się ze świeżych i pełnowartościowych produktów.


Dlatego uczniowie swoje tosty wykonali z pełnoziarnistego chleba tostowego. Dodatkami do tostów były dżemy z domowej spiżarni, nutella z domowych śliwek, sery oraz pachnące pomidory. Pachniało i smakowało cudownie. Następnym razem Świetliczaki przyrządzą na pewno coś równie smacznego…. Mniam. Przeprowadzone zajęcia były pomysłem pań p.Justyny Budak oraz p.Anny Staroń.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości