Zajęcia kulinarne – kolorowe tosty PDF Drukuj Email
W piątek 8 marca w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia kulinarne. Była to kulinarna podróż przez krainę nowych doznań smaków i zapachów - czyli kolorowe tosty. Zajęcia promowały i uczyły przede wszystkim zasad zdrowego odżywiania się ze świeżych i pełnowartościowych produktów.

Dlatego uczniowie swoje tosty wykonali z pełnoziarnistego chleba tostowego. Dodatkami do tostów były dżemy z domowej spiżarni, nutella z domowych śliwek, sery oraz pachnące pomidory. Pachniało i smakowało cudownie. Następnym razem Świetliczaki przyrządzą na pewno coś równie smacznego…. Mniam. Przeprowadzone zajęcia były pomysłem pań p.Justyny Budak oraz p.Anny Staroń.