E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Piłka siatkowa w najlepszym wydaniu PDF Drukuj Email
Zespół Szkół w Chorzelowie był gospodarzem jednego z czterech półfinałów piłki siatkowej w kategorii dziewcząt jak i chłopców.
Pierwsze do sportowej walki stanęły dziewczęta, które 5 marca 2019 r. rywalizowały z drużynami ze  Szkoły Podstawowej w Borowej, Gawłuszowic oraz Gimnazjum w Przecławiu. Gra naszych reprezentantek była istną ucztą dla oczu, które z ogromną przewagą pokonały pozostałe drużyny i tym samym zapewniły sobie awans do finału powiatowego, który odbędzie się 13 marca w Chorzelowie. Wszystkie mecze nasze siatkarki wygrały z wynikami 2:0  w setach.
6 marca 2019 r.  rywalizowali chłopcy, którzy musieli się zmierzyć z reprezentacjami ze Szkoły Podstawowej w Maliniu, Gawłuszowic i Gimnazjum w Przecławiu. Pierwsze dwa mecze z  Maliniem i Gawłuszowicami to pewne zwycięstwo naszej drużyny, jednak w meczu o pierwsze miejsce musieliśmy uznać wyższość reprezentacji z Przecławia, którzy pokonali nas 2:0 w setach i to oni zagrają w finale powiatowym. Nasza reprezentacja zakończyła sportowe zmagania na II miejscu.
Do zawodów nasze drużyny przygotowywała p. Iwona Stępień. Już trzymamy kciuki za nasze dziewczyny, które powalczą w finale powiatowym o jak najlepsze miejsce.
I.S.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości