E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Spotkanie z teatrem - "Calineczka" PDF Drukuj Email
7 marca przybyli do naszej szkoły aktorzy teatru edukacyjnego "Bazyl" z Rzeszowa z kolejnym spektaklem dla najmłodszych widzów "Calineczka". Przedstawienie obejrzeli z zapartym tchem uczniowie z klas 0 - III.

Aktorzy w różnych odsłonach przedstawili losy Calineczki. Wykorzystali muzykę, ciekawe triki gry aktorskiej i stroje prezentujące każdą postać. Przedstawienie bardzo się podobało i umożliwiło najmłodszym uczniom spotkanie ze sztuką teatralną. Uczniowie dzięki takim spotkaniom nie tylko poznają literaturę i teatr, ale również uczą się właściwych zachowań w czasie przedstawień i rozwijają wrażliwość na sztukę i potrzeby innych. 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości