E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Jak piekło i niebo zawrzało...- czyli niecodzienne jasełka… PDF Drukuj Email
30 stycznia 2019 roku uczniowie naszej szkoły, już po raz trzeci, wystawili wyjątkowe jasełka zatytułowane ,,1:0 dla Nieba”.  Tym razem podczas spotkania z rodzicami, a wcześniej 21.12.18 dla swoich kolegów i koleżanek, oraz 25.01.2019 dla obecnych i emerytowanych pracowników naszej szkoły.


Przed narodzinami Jezusa Chrystusa w Niebie i Piekle odbyły się narady. Anioły zastanawiały się jak przygotować grzesznych ludzi na przyjście Pana. Diabły natomiast za wszelką cenę próbowały nie dopuścić do Bożego Narodzenia. Na szczęście im się to nie udało.
 W rolę najważniejszego, najbardziej przebiegłego i okrutnego mieszkańca piekła Lucyfera wcieliła się Kamilla Totoń uczennica klasy 8a. Jej głównym niebiańskim przeciwnikiem był zatroskany Archanioł, którego rolę odegrał Maksymilian Lodarski z klasy 3b gimnazjum. Opiekunką aktorów oraz reżyserem całego przedstawienia była pani Sylwia Kania. Za wizaż uczniów odpowiadała pani Dorota Hyjek. Szczególne wyrazy uznania należ się panu Tomaszowi Kłoda za wypożyczenie sprzętu do oświetlenia wspaniałej scenografii (z elementami teatru cieni), której autorami byli: pani Sylwia Kania, pani  Dorota Hyjek oraz ks. Józef Durlak.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości