E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę PDF Drukuj Email
Zima to szczególnie trudny czas dla zwierząt, które nie mają swoich właścicieli. Porzucone, pozbawione domu błąkają się bezpańsko po okolicy, szukając pożywienia. Mają szczęście, jeśli trafią na kogoś, kto zaopiekuje się nimi. Takim miejscem przetrwania jest schronisko dla zwierząt, w którym pracują ludzie wielkiego serca. Jednak samo serce nie wystarczy, dlatego ogromnym wsparciem dla nich jest zaangażowanie różnych środowisk, które biorą udział w akcji: ,,Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”. Uczniom Zespołu Szkół w Chorzelowie już od wielu lat nie jest obojętny los czworonogów, dlatego zawsze z wielkim zapałem włączają się w akcję.
Przez cały styczeń zbieraliśmy karmę, koce, miski i różnorodne dary, które w dniu 6 lutego 2019 roku przekazaliśmy mieleckiemu schronisku dla zwierząt. Zebrane dary osobiście dostarczyli uczniowie kl. V c szkoły podstawowej i przedstawiciele kl. III a  gimnazjum, którzy pod opieką wychowawców p. Lidii Kutrybały i p. Elżbiety Pieróg  odwiedzili  podopiecznych schroniska.
Pracownicy schroniska, wdzięczni za coroczne odwiedziny i życzliwość, oprowadzili nas po boksach, opowiadając przejmujące historie psów, które do nich trafiły. Zwracali uwagę na ich charaktery i często zabawne zwyczaje.
Uczniowie nie mogli pojąć, jak ludzie mogą wyrządzać tyle krzywdy czworonożnym przyjaciołom. Była to dla nich cenna nauka współczucia i empatii dla zwierząt.
E.P., L. K.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości