E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Bal Karnawałowy klas 0 - III PDF Drukuj Email
4 lutego 2019 r. odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowy dla najmłodszych uczniów. Dzieci z zerówki i klas I - III zebrały się w odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej. Wszystkie dzieci przygotowały na ten dzień pomysłowe przebrania, które zaprezentowały podczas Konkursu Przebierańców.

Jury wzięło pod uwagę zarówno strój, jak i sposób jego prezentacji i wybrało zwycięzców z każdej klasy. Nie tylko wygrani, ale także wszystkie przebrane dzieci otrzymały w nagrodę słodycze. Zabawy i tańce poprowadził wodzirej - p. Mariusz Sosiński. Dzieci świetnie się bawiły w rytmach znanych i lubianych przebojów.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości