Ogłaszamy wszystkim wkoło - z Babcią, Dziadkiem jest wesoło PDF Drukuj Email
Pod takim hasłem przebiegało uroczyste spotkanie z Dziadkami i Babciami w klasie zerowej. Z tej okazji dzieci przygotowały wiersze, piosenki, tańce oraz przedstawienie teatralne w oparciu o wiersz J.Tuwima pt."Rzepka".

Dziadkowie byli pod wrażeniem umiejętności aktorskich wnuków, a ich występ nagrodzili gromkimi brawami. Po programie artystycznym dzieci wręczyły dziadkom i babciom laurki i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Pani wicedyrektor Aleksandra Drozdowska złożyła życzenia wszystkim gościom i podziękowała za liczne przybycie.
Nad organizacją i przebiegiem uroczystości czuwały: p. Donata Witek i p. Ewelina Jeczeń.
Dekorację zaprojektowały i wykonały: p. Ewelina Jeczeń, p. Justyna Budak i p. Donata Witek.