Dzień Babci i Dziadka w klasie I a PDF Drukuj Email
"Mają dla mnie czasu wiele,
to najlepsi przyjaciele.
Mówię wam, mówię wam,
jakich fajnych dziadków mam"

Takimi słowami uczniowie klasy I a powitali w naszej szkole niezwykle ważnych i oczekiwanych gości - swoich Dziadków, których zaprosili na spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dla zaproszonych gości dzieci przygotowały inscenizację, piosenki, tańce i wiersze. Wszystkie dzieci recytowały, śpiewały i tańczyły. Każda prezentacja była nagradzana gromkimi brawami.
Po przedstawieniu uczniowie wręczyli Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i zaprosili na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Pani Dyrektor - Mirosława Wydro podziękowała gościom za tak liczne przybycie i złożyła życzenia zdrowia i szczęścia.
Nad organizacją uroczystości i przygotowaniem przedstawienia czuwała wychowawczyni klasy Ia - p. Jolanta Gawryś.
Piękną dekorację przygotowały - p. Anna Staroń i p.Justyna Budak.