E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Karnawał w świetlicy PDF Drukuj Email
9 stycznia 2019 r. w świetlicy szkolnej odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci. Świetlica szkolna zamieniła się w salę balową. Świetliczaki przebrane były za księżniczki, piratów, czarownice, superbohaterów.

Na balu nie zabrakło tańców, zabaw, wężyków w rytm muzyki oraz wielu konkursów. Niesamowitą zabawę uświetnił pyszny poczęstunek. Dzieci pod opieką swoich wychowawczyń świetnie się bawiły. Uśmiech nie schodził z ich twarzy.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości