E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Spotkanie z teatrem PDF Drukuj Email
8 stycznia dzieci z klas 0 - III zebrały się w szkolnej świetlicy, aby obejrzeć spektakl "Odwołane święta" zaprezentowane przez aktorów Teatru "Bazyl" z Rzeszowa.
Aktorzy zabrali najmłodszych ucznów w niezwykłą podróż w poszukiwaniu zimy. Wędrowali przez różne miasta, kraje i kontynenty przybliżając uczniom postacie charakterystyczne dla danego regionu - Smoka Wawelskiego, Smoka Chińskiego, Wodza Apaczów, Goryla. Długa podróż zakończyła się odnalezieniem Krainy Królowej Zimy i sprowadzeniem zimy do Polski. Dzieci z prawdziwym zainteresowaniem oglądały przedstawienie. Mogły także obejrzeć różnorodne sposoby gry aktorskiej, wykorzystanie marionetek i żywych postaci. Przedstawienie ubarwiły piosenki i dekoracja. Uczniowie nagrodzili aktorów głośnymi brawami. 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości