Konkurs literacki rozstrzygnięty PDF Drukuj Email
21 grudnia 2018 r. w Gminnej Bibliotece w Tuszowie Narodowym odbyło się rozdanie dyplomów oraz upominków osobom, które wzięły udział w XIII edycji Regionalnego Konkursu Literackiego "Strzeż ojców mowy, strzeż ojców wiary".
Konkurs ten był skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich  i osób, które swoje utwory piszą do szuflady.
Miło nam, że jury doceniło wiersze naszych koleżanek. Nagrodę  w tym konkursie zdobyła Julia Sikora (kl. III a G ) - opiekun p. Elzbieta Babula.  Wyróżnienia z kolei otrzymały:  Adrianna Witas oraz Aleksandra Wiciejowska ( kl. III b G) - opiekun p. Lidia Kutrybała.
Przybyli goście mieli okazję wysłuchać twórczości kilku nagrodzonych osób w wykonaniu pani Doroty Kwoki.
A.W.