E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Pasowanie na czytelnika PDF Drukuj Email

Uczniowie klasy Ia od września poznają kolejne literki i uczą się czytać.

W grudniu klasę Ia odwiedziła p.bibliotekarka - Agata Korzeń, która sprawdziła umiejętność głośnego czytania tekstów. Wszystkie dzieci czytały zarówno znane, jak i nowe teksty.


W Klasowym Konkursie Czytania najlepsi okazali się: Dorota Litwin, Jan Kościelny i Dominik Rokoszak. Zwycięzcy otrzymali w nagrodę odznaki "Wzorowo Czytam".

Pani bibliotekarka doceniła opanowanie umiejętności czytania przez wszystkie dzieci i zaprosiła pierwszoklasitów do szkolnej biblioteki. Podczas spotkania w bibliotece uczniowie klasy Ia dowiedzieli się jak dbać o książki - poznali Prośby Książki, nauczyli się jak korzystać ze szkolnej biblioteki i jak wypożyczać książki. Pani bibliotekarka wyjaśniła, co to są karty biblioteczne i pokazała księgozbiór dla najmłodszych czytelników.

Dzieci mogły wybrać pozycje, które je zainteresowały. Pierwszoklasiści pożyczyli swoje pierwsze książki, które obiecali przeczytać podczas przerwy świątecznej. Nowi czytelnicy z pewnością będą często gościć w szkolnej bibliotece.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości