E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wigilia Klas 0 - III PDF Drukuj Email
21 grudnia uczniowie klas 0 – III rozpoczęli świąteczny czas poprzez wspólne kolędowanie. Najmłodsze dzieci zebrały się w jednej z klasopracowni i entuzjastycznie wyśpiewały polskie kolędy i pastorałki.


Następnie każda z klas przygotowała świąteczny stół i wigilijne potrawy w swoich salach. Dzieci łamały się opłatkiem, składały sobie życzenia i przepraszały za wszystko co sprawiło innym przykrość w minionym roku. W klasie IIIa uczniom akompaniował na keyboardzie ojciec jednej z uczennic.

Na zakończenie tego wyjątkowego dnia dzieci obejrzały przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów klas starszych. 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości