E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Czytamy ze Słodziakami PDF Drukuj Email
W listopadzie i grudniu 2018 r. uczniowie klas I - III naszej szkoły realizowali projekt edukacyjny „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”. Celem projektu było budowanie nawyku codziennego czytania. Dzieci potwierdzały codzienne, domowe czytanie, zbierając podpisy rodziców na drzewku ze Słodziakami. Mogły czytać rodzicom na głos lub słuchać opowiadań czytanych przez rodziców co najmniej 10 minut dziennie przez kolejne 21 dni.

17 grudnia odbyło się uroczyste podsumowanie projektu. Pani dyrektor Zespołu Szkół w Chorzelowie - Mirosława Wydro przeczytała zgromadzomym dzieciom fragment książki o przygodach Słodziaków. Dzieci wspólnie śpiewały piosenki Słodziaków oraz wysłuchały opowiadań o Słodziakach czytanych przez znanych polskich aktorów.

Kulminacyjnym punktem było losowanie maskotek Słodziaków wśród uczniów, którzy w terminie wypełnili całe drzewko potwierdzające systematyczne czytanie w domu. Czworo szczęśliwców otrzymało Słodziaki, a pozostali uczniowie naklejki.

Zwycięzcami są wszyscy, którzy wzięli udział w projekcie bowiem "Książki, to są najlepsi Twoi przyjaciele. Nie wyśmieją, nie zdradzą, a nauczą wiele".

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości