Kiermasz Świąteczny PDF Drukuj Email
Tradycyjnie jak co roku rodzice, uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Chorzelowie zaangażowali się w organizację Kiermaszu Świątecznego. 6 grudnia wszyscy uczniowie naszej szkoły ozdabiali pierniki, które dostarczyła do każdej klasy Rada Rodziców. 9 grudnia ozdoby świąteczne - choinki, bombki, stroiki, pierniki i wiele, wiele innych przygotowanych na ten cel przez uczniów, rodziców i nauczycieli, zostały wystawione w sali chorzelowskiego Domu Kultury.

Rodzice zorganizowali sprzedaż ozdób wśród społeczności naszej miejscowości, zaś nauczyciele przygotowali wraz z uczniami kolędy i pastorałki, które wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Fundusze uzyskane dzięki kiermaszowi każda klasa przeznaczy na wybrany przez siebie cel. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie się w przygotowanie ozdób i organizację kiermaszu.