E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA PDF Drukuj Email
Już po raz trzeci Szkolne Koło Wolontariatu obchodziło 5 grudnia swoje święto - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W tym dniu na korytarzach szkolnych pojawiły się plakaty, z których można  było oderwać sobie karteczkę z dobrym słowem. Każdy mógł  zabrać ze sobą odrobinę szczęścia lub pozytywnego myślenia.
Przedstawiciele SKW odwiedzili swych młodszych kolegów z kl.0-III, opowiadali o pracy wolontariuszy oraz, jak przystało na urodziny, częstowali cukierkami. Starsi uczniowie z kl. IV – VIII i gimnazjaliści zostali zaproszeni na Urodzinowe Popołudnie z Grą Planszową.
Spotkanie było okazją do wspólnego spędzenia czasu oraz przede wszystkim formą podziękowania naszym szkolnym wolontariuszom za zaangażowanie w niesieniu pomocy innym.
Wolontariusze, którzy najdłużej i najbardziej aktywnie włączają się w prace Koła otrzymali pamiątkowe dyplomy, a dla wszystkich zebranych opiekunki SKW przygotowały słodką niespodziankę - tort urodzinowy. Wolontariusze gromadnie zdmuchnęli 3 zapalone świeczki, które symbolizowały trzecią rocznicę założenia Koła, a następnie odśpiewali chóralnie Sto Lat.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości