E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Świąteczne pierniki w szkolnej świetlicy PDF Drukuj Email
W dniu 28 listopada 2018 r. dzieci uczęszczające na świetlicę szkolną wraz z nauczycielami – panią Anią Staroń, Henryką Kardyś oraz Justyną Budak piekły pierniczki na kiermasz świąteczny. Najpierw przygotowały stanowiska pracy, poznały składniki i przepis na ciasteczka, po czym po umyciu rączek i ubraniu fartuszków zabrały się do pracy.

Dzieci przyniosły składniki na pierniczki oraz foremki do ich wycinania. Każde z dzieci dostało kawałek  pierniczkowego ciasta, z którego powstały przeróżne ciasteczka: reniferki, gwiazdki, misie, aniołki, śnieżynki, choinki itp.

Tydzień później dekorowaliśmy pierniczki kolorowym lukrem oraz przeróżnymi posypkami. Zapakowane pięknie pierniczki będziemy sprzedawać na kiermaszu świątecznym. Wspólne pieczenie ciasteczek  było nowym i miłym doświadczeniem dla naszych Świetliczaków.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości