E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Mikołajki klas 0 - III PDF Drukuj Email

Jak polska tradycja każe 6 grudnia odwiedził naszą szkołę w towarzystwie śnieżynek Święty Mikołaj. Klasy 0 - III wspólnie przywitały zacnego gościa w szkolnej świetlicy. Wszystkie dzieci założyły w tym dniu czerwone akcenty i emblematy mikołajkowe - czapki, rogi renifera, mikołajkowe akcesoria.

Mikołaj przywitał dzieci i z zaciekawieniem wysłuchał inscenizacji przygotowanej przez uczniów klasy IIIa pod kierunkiem p.Małgorzay Klechy. W przedstawieniu wystąpił również młodszy zastępca Świętego Mikołaja. Występ trzecioklasistów był przeplatany piosenkami, a zakończył go mikołajkowy quiz, który sprawdził wiedzę najmłodszych o tradycjach świątecznych, sportach i zwyczajach zimowych.

Po części artystycznej Mikołaj upewnił się czy wszystkie dzieci zasługują na prezenty. Wychowawczynie, ksiądz i pani wicedyrektor - Aleksandra Drozdowska potwierdzili, że dzieci grzecznie oczekiwały na przyjście Świętego Mikołaja. W nagrodę Święty Mikołaj rozdał wszystkim dzieciom prezenty, które dostarczyły najmłodszym wielu emocji.

Na zakończenie każda klasa zrobiła z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie, a Święty Mikołaj wyruszył w dalszą drogę.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości