E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Andrzejki w piatych klasach PDF Drukuj Email
Andrzejki klas V b i V c
By tradycji stało się zadość 30 listopada 2018 r. sale klasy 5b i 5c zamieniły się w  andrzejkowe sale wróżb. Była to doskonała okazja, aby powrócić do tradycji i obrzędów ludowych. Uczniowie stali się wróżbitami przepowiadającymi przyszłość.
Każdy uczestnik zabawy mógł przekłuć papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował kolorowe kartki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości lub zbliżające się wydarzenia w życiu, odczytywał ukryte sentencje. Tradycyjne przekładanie butów wyłoniło zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt, kto pierwszy zmieni stan cywilny. Katalog wróżb był bogaty, a każdy chciał wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Wróżby i zabawy andrzejkowe przeniosły uczniom wiele zabawy i radości oraz pobudziły ich wyobraźnię. Teraz pozostaje czekać, aż przepowiednie się spełnią.
L.K, M.Z

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości