E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Kolejne sukcesy naszych sportowców! PDF Drukuj Email
28 Listopada w naszej szkole odbyły się gminne zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Udział w zawodach wzięły szkoły z Woli Mieleckiej, Trześni i Chorzelowa. Po bardzo zaciętych meczach pierwsze miejsce zarówno w drużynie dziewcząt jak i chłopców zajęła drużyna gospodarzy SP Chorzelów wygrywając wszystkie swoje mecze!!!

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Chlebowska Maja, Kiełb Wiktoria, Dudek Anna, Ratusińska Iza, Plata Irmina, Piskor Aleksandra, Bryk Kinga, Ryniewicz Katarzyna. Chłopcy wystąpili w składzie: Pieróg Bartłomiej, Sosiński Bartosz, Korczewski Jakub, Surowiec Karol, Pazdyk Rafał, Ziomek Adrian, Bauer Przemysław. Opiekunem drużyn był Mariusz Woźniak. Obie drużyny uzyskały awans do zawodów powiatowych!

27 listopada drużyna chłopców wystąpiła w powiatowym finale w koszykówce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Chłopcy po bardzo dobrym turnieju zajęli wysokie 3 miejsce w powiecie!! Wystąpili w składzie: Knap Jakub, Leśniak Mikołaj, Głaz Kamil, Piechota Dawid, Kłoda Kacper, Korczewski Igor, Iwanow Mikołaj, Kasprzak Paweł, Ciemięga Karol. Opiekunem drużyny była Iwona Stępień

Gratulujemy naszym uczniom sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!
MW

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości