Andrzejki w klasach I - III PDF Drukuj Email
"Święty Andrzej ukaże, co Ci los przyniesie w darze" – to przysłowie przyświeca tym, którzy wierzą w magię andrzejkowych wróżb. Zgodnie z wieloletnią tradycją uczniowie kl. I - III w dniu 30.11.2018 r. urządzili w swoich klasach magiczne zajęcia z wykorzystaniem wróżb i zabaw andrzejkowych.

Klasę pierwszą odwiedziły w tym dniu wróżki z klasy IV a, które przygotowały dla młodszych kolegów wróżby i potrzebne rekwizyty. Nie zabrakło cukierków z wróżbą, układania butów, przepowiadania przyszłości, poznawania imienia wybranki i wybranka serca oraz zabaw ze śpiewem.

Magiczne zajęcia przeniosły pierwszaków w świat programowania. Podczas zajęć informatycznych zamienili się w roboty, które doskonale reagowały na sygnały i polecenia.

Dzieci z klas I - III założyły andrzejkowe, fantazyjne stroje, które podkreśliły magiczny nastrój.