E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
"Przygody Koziołka Matołka" PDF Drukuj Email
21 listpoada 2018 r. uczniów klas 0 - III odwiedził teatr "Bazyl" z Rzeszowa. Aktorzy przedstawili najmłodszym uczniom spektakl "Przygody Koziołka Matołka" opracowany na podstawie kultowych tekstów Kornela Makuszyńskiego.

Dzieci z wielkim zaciekawieniem poznawały kolejne przygody Koziołka Matołka, który zwiedzał różne miejsca, kraje i kontynenty. Odwiedził Łysą Górę, Chiny, Indie, Afrykę, Amerykę i po wielu perypetiach powrócił do Polski. W spektaklu zostały wykorzystane różnorodne techniki teatru lalkowego: pacynki, żywi aktorzy i teatr cieni. Dzieci uczestniczyły aktywnie w przedstawieniu - podpowiadały aktorom, rozwiązywały zagadki i tańczyły. Występ aktorów zakończył się gromkim aplauzem publiczności.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości