E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Plastyczne sukcesy najmłodszych PDF Drukuj Email
W piątek 16 listopada 2018 r. uczennice naszej szkoły - Kinga Budak z kl.II (op. R.Żak) oraz Gabriela Zawisza z kl.III (op. M.Klecha) wraz z opiekunem p.Justyną Budak udały się do Szkoły Podstawowej w Rydzowie, gdzie odbyło się podsumowanie oraz wręczenie nagród w gminnym konkursie plastycznym „Piękno mojej  Małej Ojczyzny”.

Podczas uroczystego apelu z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości dziewczynki odebrały dyplomy oraz nagrody z rąk pani Agnieszki  Brzozowskiej - Dyrektor Szkoły  Podstawowej w Rydzowie. Oprócz nagród oraz miłej atmosfery na nagrodzonych i gości czekał słodki poczęstunek. Uczniów do  konkursu przygotowały Panie - Małgorzata Klecha, Renata Żak i Jolanta Gawryś, którym również przekazano uroczyste podziękowania. Uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości