E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Sukcesy koszykarzy z Chorzelowa PDF Drukuj Email
Wielkim sukcesem sportowym i organizacyjnym zakończyły się półfinały powiatowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców i dziewcząt. W rywalizacji dziewcząt wzięło udział cztery drużyny a nasze reprezentantki zajęły bardzo dobre drugie miejsce uznając wyższość tylko koleżankom z SP 2 w Mielcu. Oprócz wspomnianych wcześniej drużyn udział w zawodach wzięły również drużyny z SP Gawłuszowice oraz SP Tuszów Narodowy. Natomiast  chłopcy pewnie wygrali wszystkie spotkania i awansowali do finału powiatowego!! Pokonali kolejno kolegów z Woli Mieleckiej i Borowej. Chłopcy wystąpili w składzie: Knap Jakub, Leśniak Mikołaj, Głaz Kamil, Piechota Dawid, Kłoda Kacper, Korczewski Igor, Iwanow Mikołaj, Kasprzak Paweł, Ciemięga Karol. Dziewczyny wystąpiły w składzie: Gudz Oliwia, Kania Wiktoria, Totoń Julia, Totoń Kamilla, Krakowska Weronika, Leśniak Iga, Leśniak Roksana, Piotrowska Julia, Pieróg Joanna. Opiekunem drużyn był Mariusz Woźniak. Podczas przerw w zawodach swoim tańcem czas umilał zespół cheerleaderek pod opieką pani Iwony Stępień.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych w kolejnych etapach zawodów.
MW


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości