E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
100 rzutów na 100-lecie Niepodległości PDF Drukuj Email
10 listopada na hali sportowej w Chorzelowie odbył się międzyklasowy konkurs rzutów do kosza z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. W zawodach wzięły udział cztery klasy z naszej szkoły : kl 6, kl 7, kl 8A i kl 8B. Każda klasa zgłosiła dziesięciu uczestników do konkursu i każdy z nich musiał oddać 10 rzutów do kosza co dawało liczbę stu rzutów. Zwycięzcą zostawała klasa która oddała najwięcej celnych rzutów do kosza. Rywalizacja była bardzo zacięta a najlepsza okazała się klasa 8 A. Uczniowie, którzy oddali najwięcej celnych rzutów otrzymali nagrody w postaci pamiątkowych koszulek a byli to : Kuzian Oliwia, Rakoczy Damian oraz Gruszecki Krzysztof. Prowadzącym i organizatorem zawodów był pan Mariusz Woźniak. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetna zabawę i rywalizacje Fair Play.
MW 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości