E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Najmłodsi śpiewają dla Niepodległej PDF Drukuj Email
9 listopada 2018 r. uczniowie klas 0-III uroczyście świętowali setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Każda klasa została odświętnie udekorowana przez własnoręcznie wykonane prace przedstawiające nasze symbole narodowe - godło i flagę. Wspólne śpiewanie pieśni i piosenek o treści patriotycznej wprowadziło najmłodszych uczniów w podniosły i radosny nastrój obchodów 100 – lecia Niepodległości Polski.

Dzieci słuchając piosenki „Co to jest niepodległość?” utrwaliły swoje wiadomości o historii Polski. Obejrzały filmik o symbolach narodowych oraz krótką humorystyczną legendę o smoku wawelskim. Wspólnie śpiewały radosne piosenki z repertuaru dziecięcego "O małym patriocie" oraz „Jestem Polakiem”. Z powagą odśpiewały poważne pieśni „Marsz Pierwszej Brygady” oraz „Rozkwitały pąki białych róż”. Następnie dzieci z klas 0-III wzięły udział w uroczystym apelu z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Spektakl ukazał historyczne dzieje utraty i odzyskania niepodległości przez Polskę. Dokładnie o gadzinie 11.11 uczniowie wraz z wychowawcami pięknie, z przejęciem zaśpiewali 4 zwrotki hymnu narodowego, tym samym włączając się w ogólnopolską akcję „Rekord dla Niepodległej”. 


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości