E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

























Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wąż patriotyczny PDF Drukuj Email

Uczniowie klasy IV, V i VIII wraz ze swoimi nauczycielkami języka angielskiego p. Małgorzatą Aleksandrowicz oraz języka niemieckiego p. Joanną Rusin włączyli się w obchody Roku dla Niepodległej. Z tej okazji przygotowali Patriotycznego Węża Językowego. Wąż składa się ze100 biało-czerwonych segmentów, na których znajdują się angielskie i niemieckie tłumaczenia wyrazów, które kojarzyły się uczniom ze słowem ” Polska”. Całkowita długość Węża wynosi 9,5 m. Przygotowania były wspaniałą zabawą zawierającą elementy nauki i patriotyzmu. Węża można oglądać w szkolnej gablocie.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości