E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Światełko Pamięci dla Łyczakowa PDF Drukuj Email
Już po raz trzeci Szkolne Koło Wolontariatu zachęciło naszą  społeczność szkolną do przyłączenia  się do  kolejnej edycji akcji  Światełko Pamięci dla Łyczakowa.   To koordynowana przez Telewizję Rzeszów zbiórka białych i czerwony zniczy, które przed 1 listopada trafiają na polskie groby lwowskich nekropolii. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów i nauczycieli udało się nam zebrać i dostarczyć do siedziby Telewizji 300 zniczy. Był to nasz rodzaj wsparcia dla mieszkających za wschodnią granicą Polaków, ale też wyraz pamięci o polskiej historii ziemi lwowskiej. 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości