E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wicemistrz województwa podkarpackiego w skoku wzwyż PDF Drukuj Email
Po udanym starcie w finale powiatowym przyszedł czas na finał wojewódzki w lekkiej atletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbył się 26 września 2018 roku na stadionie w Rzeszowie. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Mikołaj Iwanow i Paweł Kasprzak w skoku wzwyż oraz Karol Ciemięga w pchnięciu kulą.
Sportowe zmagania lekkoatletyczne zakończyliśmy zdobyciem srebrnego medalu przez Mikołaja Iwanowa, który skacząc na wysokość 165 cm zapewnił sobie wicemistrzostwo województwa. Uczniów do zawodów przygotowywała p. Iwona Stępień.
Brawo nasi lekkoatleci!

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości