E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Historyczny sukces naszych lekkoatletów PDF Drukuj Email
18 września 2018 r. odbyły się Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce, w której startowali uczniowie klas siódmych, ósmych oraz trzecich gimnazjum. Zespół Szkół w Chorzelowie reprezentowała liczna grupa dwudziestu jeden uczniów, którzy wywalczyli aż sześć medali (po 2 złote, srebrne i brązowe). Wszystkich zawodników do startu przygotowywała p. Iwona Stępień.
Dobrą passę rozpoczęli skoczkowie wzwyż, którzy zdobyli złoto i srebro w swojej konkurencji. Mikołaj Iwanow został mistrzem powiatu, oddając skok na wysokości 165 cm i tym samym ustanowił swój nowy rekord życiowy. Na drugim stopniu podium stanął Paweł Kasprzak, który sportowe zmagania zakończył na wysokości 155 cm. Kolejny medal, tym razem brązowy „wybiegał” Mateusz Kozioł na dystansie 300 m. Do zdobyczy medalowych złoto dorzucił Karol Ciemięga, posyłając kulę na odległość 9,22 m. W tej samej konkurencji - pchnięcia kulą 5 kg czwarte miejsce zajął Jakub Obacz.
W ostatniej z rozgrywanych konkurencji lekkoatletycznych – rzucie dyskiem mieliśmy czworo naszych reprezentantów i w tej trudnej konkurencji zdobyliśmy aż dwa medale. Jedyny medal w kategorii dziewcząt zdobyła Roksana Leśniak, która stanęła na trzecim stopniu podium, a Mikołaj Leśniak posyłając dysk na odległość 29,55 wywalczył srebrny medal. Był to nasz najlepszy start na zawodach lekkoatletycznych w historii szkoły.

Już 26 września odbędzie się finał wojewódzki w Rzeszowie i na tych zawodach reprezentować nasz powiat będą: Mikołaj Iwanow i Paweł Kasprzak – skok wzwyż, Karol Ciemięga – pchnięcie kulą.
 

Trzymamy kciuki za naszych lekkoatletów i życzymy im powodzenia.
 

Skład reprezentacji szkoły:

Chłopcy:
Mateusz Latawiec -  100 m., Mateusz Kozioł – 300 m., Igor Korczewski – 1000 m., Mikołaj Iwanow, Paweł Kasprzak, Mateusz Kłoda – skok wzwyż, Mateusz Bukowski – rzut oszczepem, Karol Ciemięga, Jakub Obacz – pchnięcie kulą, Mikołaj Leśniak, Jakub Wrażeń – rzut dyskiem.

Dziewczęta:
Iga Leśniak – 100 m., Julia Sosińska, Dominika Kłoda, Martyna Gaj, Oliwia Bara, Wiktoria Kania – 600 m., Agnieszka Kędzior – rzut oszczepem, Daria Ściora – pchnięcie kulą, Roksana Leśniak, Aleksandra Wiciejowska – rzut dyskiem.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości