E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
"Bądź uważny, bądź bezpieczny" PDF Drukuj Email
19 września uczniów klas młodszych odwiedził Pan Mirosław Lemiech. Podczas spotkania Pan Policjant przypomniał zasady bezpiecznego poruszania się na drogach, a szczególnie zasady przechodzenia przez jezdnię i konieczność noszenia znaczków odblaskowych. Zwrócił uwagę na bezpieczeństwo podczas kontaktów z nieznajomymi i bezdomnymi zwierzętami. Podkreślił znajomość zasad podczas jazdy autobusem, samochodem i rowerem. Zaznaczył konieczność ostrożnego zachowania w sieci internetowej i korzystania z telefonów komórkowych. Niezwykłe zainteresowanie wzbudził strój i elementy policyjnego wyposażenia zaproszonego gościa. Dzieci zadawały wiele nurtujących ich pytań związanych z bezpieczeństwem. Na zakończenie spotkania udowodniły, że znają zasady przechodzenia przez jezdnię recytując wspólnie wiersz „Gdy zamierzasz przejść ulicę”.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości