E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Bezpieczna gra w Teatrze "Maska" w Rzeszowie PDF Drukuj Email
11 września uczniowie klas I – III wybrali się na wycieczkę do Rzeszowa. Celem wycieczki było obejrzenie spektaklu „Gra” w teatrze „Maska”. Przedstawienie zachowane w konwencji gry komputerowej ukazało najmłodszym różne niebezpieczeństwa, które czyhają w drodze do i ze szkoły. Zasady przechodzenia przez jezdnię, udzielania pomocy poszkodowanym, bezpieczeństwo w kontaktach z nieznajomymi, bezdomnymi zwierzętami, prawidłowego poruszania się po drogach i chodnikach zostały utrwalone poprzez muzyczne rymowanki i humorystyczne scenki.
Piękna, słoneczna pogoda zachęciła do spaceru po mieście. Dzieci obejrzały najciekawsze miejsca stolicy naszego województwa – zamek z obronnymi murami, starówkę z pięknym rynkiem, ratuszem i kamieniczkami. Wycieczka miała charakter nie tylko edukacyjny, ale również  turystyczny.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości